WEDSTRIJD
25.08.20 | 1e ronde | Sina Herrmann | Eva Vedder | 7-5, 2-6, 6-4 | W15 Alkmaar | Clay |
STATISTIEKEN
Sina Herrmann | Eva Vedder | |
1e Service % | 22/35 (63%) | 19/30 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/22 (68%) | 13/19 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/13 (46%) | 7/11 (64%) |
Benutte Breakpoints | 1/3 (33%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 10/30 (33%) | 14/35 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 31/65 (48%) | 34/65 (52%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sina Herrmann | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sina Herrmann | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sina Herrmann | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sina Herrmann | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Eva Vedder | |
0-0 | ||
7-5 |
3 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sina Herrmann vs. Eva Vedder - onderlinge wedstrijden
25.08.20 | 1e ronde | Sina Herrmann | Eva Vedder | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Alkmaar | Clay |
21.08.18 | Kwalif. | Eva Vedder | Sina Herrmann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Rotterdam | Clay |
Sina Herrmann form & Eva Vedder form
Sina Herrmann - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Eva Vedder - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
12.11.23 Kwalif. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |