WEDSTRIJD
20.04.21 | 1e ronde | Sina Herrmann | Olga Parres Azcoitia | 7-63, 6-3 | W25 Oeiras | Clay |
STATISTIEKEN
Sina Herrmann | Olga Parres Azcoitia | |
1e Service % | 43/75 (57%) | 52/73 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/43 (53%) | 22/52 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/32 (38%) | 5/21 (24%) |
Benutte Breakpoints | 8/17 (47%) | 7/12 (58%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/73 (63%) | 40/75 (53%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/148 (55%) | 67/148 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sina Herrmann | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sina Herrmann | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sina Herrmann | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sina Herrmann | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sina Herrmann | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Sina Herrmann | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Sina Herrmann | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sina Herrmann | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sina Herrmann | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sina Herrmann vs. Olga Parres Azcoitia - onderlinge wedstrijden
20.04.21 | 1e ronde | Sina Herrmann | Olga Parres Azcoitia | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Oeiras | Clay |
Sina Herrmann form & Olga Parres Azcoitia form
Sina Herrmann - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Olga Parres Azcoitia - laatste wedstrijden
W15 Melilla - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
04.11.22 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.22 Kwartfinale | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.22 2e ronde | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
23.09.22 Halve finale | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.22 Kwartfinale | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail |