WEDSTRIJD
17.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Sinead Lohan | Emily Seibold | 7-63, 6-0 | W15 Oeiras | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sinead Lohan vs. Emily Seibold - onderlinge wedstrijden
17.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Sinead Lohan | Emily Seibold | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Oeiras | Clay |
Sinead Lohan form & Emily Seibold form
Sinead Lohan - laatste wedstrijden
W15 Castellon - Clay | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
28.10.20 1e ronde | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.20 Kwalif. | vs. Natalia Orlova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Margaux Komano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Joana Indio | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Oeiras - Clay | ||||
17.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.20 Kwalif. | vs. Salma Djoubri | 2-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Madalena Marques | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Marta Custic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Mukhortova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.03.20 Kwalif. | vs. Anna Ukolova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Adelina Krueger | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Monica Cappelletti | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 1-2, - Sinead Lohan - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.19 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.12.19 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 5-0, Anastasia Kovaleva - scratch | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-73, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Aubane Droguet | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Yarden Akler | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Lidia Moreno Arias | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Emily Seibold - laatste wedstrijden
W15 Telde - Clay | ||||
21.04.24 Finale | vs. Gina Feistel | 3-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.24 Kwartfinale | vs. Isabelle Cherny | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
22.06.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |