WEDSTRIJD
01.07.20 | 1e ronde | Sinja Kraus | Anna Gross | 7-5, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
0-1 | Anna Gross | |
0-0 | ||
Sinja Kraus | 0-2 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Anna Gross | |
0-0 | ||
Sinja Kraus | 0-4 | |
1-4 | Anna Gross | |
0-0, 0-30 | ||
Sinja Kraus | 1-5 | |
0-0 | ||
2-5 | Anna Gross | |
0-0, 15-0 | ||
Sinja Kraus | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Anna Gross | |
0-0, 30-0 | ||
Sinja Kraus | 5-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Anna Gross | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
7-5 |
2 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
1-0 | Anna Gross | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40 | ||
Sinja Kraus | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
3-0 | Anna Gross | |
0-0, 30-0 | ||
Sinja Kraus | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
5-0 | Anna Gross | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Sinja Kraus | 5-1 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
10.03.02, 22 Jaar
10.03.02, 22 Jaar
Sinja Kraus vs. Anna Gross - onderlinge wedstrijden
01.07.20 | 1e ronde | Sinja Kraus | Anna Gross | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Sinja Kraus form & Anna Gross form
Sinja Kraus - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
05.11.23 Finale | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail |
Anna Gross - laatste wedstrijden
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Krivosudska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natasa Kosanin | Natasa Kosanin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Sorina Ghibarsina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | Sylvie Zund - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Vlckova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Tsoneva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 1-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W60 Poertschach - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Desiree Piech | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Klincov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ramharter | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adele Burato | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Warmbad - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-74, 9-11 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Nadel | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eva-Maria Riml | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |