WEDSTRIJD
13.06.20 | 1e ronde | Sinja Kraus | Arabella Koller | 6-4, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Arabella Koller | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30 | ||
4-0 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40 | ||
Sinja Kraus | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-1 | Arabella Koller | |
0-0 | ||
Sinja Kraus | 5-2 | |
5-3 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Sinja Kraus | 5-4 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Arabella Koller | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Arabella Koller | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40 | ||
Sinja Kraus | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Arabella Koller | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 4-1 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
5-1 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
31.08.00, 23 Jaar
18770 $
31.08.00, 23 Jaar
18770 $
Sinja Kraus vs. Arabella Koller - onderlinge wedstrijden
13.06.20 | 1e ronde | Sinja Kraus | Arabella Koller | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Sinja Kraus form & Arabella Koller form
Sinja Kraus - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
05.11.23 Finale | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail |
Arabella Koller - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |