WEDSTRIJD
06.03.21 | Halve finale | Sinja Kraus | Chiara Scholl | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Sinja Kraus | Chiara Scholl | |
1e Service % | 33/53 (62%) | 25/47 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/33 (76%) | 13/25 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/20 (35%) | 5/22 (23%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/47 (62%) | 21/53 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sinja Kraus | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sinja Kraus | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sinja Kraus vs. Chiara Scholl - onderlinge wedstrijden
04.08.22 | 2e ronde | Sinja Kraus | Chiara Scholl | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Hechingen | Clay |
06.03.21 | Halve finale | Sinja Kraus | Chiara Scholl | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Sinja Kraus form & Chiara Scholl form
Sinja Kraus - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
05.11.23 Finale | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail |
Chiara Scholl - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |