WEDSTRIJD
23.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Sinja Kraus | Corina Mader | 6-4, 6-4 | W25 Altenkirchen | Carpet |
STATISTIEKEN
Sinja Kraus | Corina Mader | |
1e Service % | 37/55 (67%) | 38/74 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/37 (78%) | 25/38 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/18 (39%) | 15/36 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/74 (46%) | 19/55 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/129 (54%) | 59/129 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Corina Mader | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Sinja Kraus | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Corina Mader | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sinja Kraus | 2-2 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Corina Mader | |
0-0, 30-0, 30-15, A-40[BP] | ||
Sinja Kraus | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Corina Mader | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sinja Kraus | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Corina Mader | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Corina Mader | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sinja Kraus | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Corina Mader | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sinja Kraus | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Corina Mader | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Corina Mader | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sinja Kraus | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Corina Mader | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
13.05.95, 28 Jaar
13.05.95, 28 Jaar
Sinja Kraus vs. Corina Mader - onderlinge wedstrijden
23.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Sinja Kraus | Corina Mader | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Altenkirchen | Carpet |
Sinja Kraus form & Corina Mader form
Sinja Kraus - laatste wedstrijden
Oeiras - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
13.04.24 | vs. Suzan Lamens | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.24 | vs. Mia Ristic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Caroline Wozniacki | 6-0, 1-0, Caroline Wozniacki - scratch | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
05.11.23 Finale | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Corina Mader - laatste wedstrijden
W15 Lousada - I. hard | ||||
29.11.21 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Schmits | 6-3, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Aix - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
21.06.21 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Narmont | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Renee Van Bommel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Tea Jandric | 1-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Karin Kennel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Cheri Darley | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Katarina Milic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.01.20 Kwalif. | vs. Emily Morton | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Dabomve | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Maria Shusharina | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 Kwalif. | vs. Sabina Zeynalova | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 4-6, 7-65, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Petrenko | Viktoriya Petrenko - niet aangetreden | wedstrijd detail |