WEDSTRIJD
11.11.22 | Sinja Kraus | Daniela Vismane | 6-3, 6-1 | Billie Jean | Clay |
STATISTIEKEN
Sinja Kraus | Daniela Vismane | |
1e Service % | 29/42 (69%) | 36/53 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/29 (86%) | 21/36 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/53 (47%) | 8/42 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sinja Kraus | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sinja Kraus | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sinja Kraus | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Sinja Kraus | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sinja Kraus | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sinja Kraus vs. Daniela Vismane - onderlinge wedstrijden
11.11.22 | Sinja Kraus | Daniela Vismane | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Billie Jean | Clay | |
28.11.18 | 1e ronde | Daniela Vismane | Sinja Kraus | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | Milovice | I. hard |
Sinja Kraus form & Daniela Vismane form
Sinja Kraus - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
05.11.23 Finale | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail |
Daniela Vismane - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - scratch | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail |