WEDSTRIJD
13.01.21 | 1e ronde | Sinja Kraus | Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Sinja Kraus | Gloria Ceschi | |
1e Service % | 31/45 (69%) | 43/64 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/31 (74%) | 24/43 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/14 (57%) | 6/21 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/64 (53%) | 14/45 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sinja Kraus | 3-0 | |
0-0, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Gloria Ceschi | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sinja Kraus | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Gloria Ceschi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sinja Kraus | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sinja Kraus | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Gloria Ceschi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sinja Kraus vs. Gloria Ceschi - onderlinge wedstrijden
13.01.21 | 1e ronde | Sinja Kraus | Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Sinja Kraus form & Gloria Ceschi form
Sinja Kraus - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
05.11.23 Finale | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail |
Gloria Ceschi - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Viola Turini | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Virginia Zamberlani | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 7-65, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-65, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Maria Toma | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-0, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kanae Yamaguchi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Margaux Komano | 7-65, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Martyna Mackiewicz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail |