Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
04.08.03, 20 Jaar
04.08.03, 20 Jaar
So-Ra Lee vs. Zlata Yankovskaya - onderlinge wedstrijden
02.12.21 | 2e ronde | So-Ra Lee | Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Bengaluru | Hard |
So-Ra Lee form & Zlata Yankovskaya form
So-Ra Lee - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.22 Halve finale | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
29.12.21 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.12.21 Kwalif. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Pune - Hard | ||||
21.12.21 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.12.21 Kwalif. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Bengaluru - Hard | ||||
03.12.21 Kwartfinale | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.21 1e ronde | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Zlata Yankovskaya - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Valentina Ivanov | 6-3, 2-6, 0-3, - Zlata Yankovskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
07.06.22 Kwalif. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshanya Vishwanath | 3-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rania Music | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Shelly Bereznyak | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Agam Gamliel | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Shira Chiche | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Agam Gamliel | 6-0, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.04.22 Kwalif. | vs. Ana Grubor | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yeong Won Jeong | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bengaluru - Hard | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. So-Ra Lee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Saumya Vig | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Sabrina Kalandarov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
12.10.21 Kwalif. | vs. Aglaya Fedorova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Vyskrebentseva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
16.09.21 1e ronde | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Karyna Kachur | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |