WEDSTRIJD
06.06.21 | 1e ronde | Sofia Costoulas | Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | French Open | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Julia Middendorf | |
Sofia Costoulas | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Julia Middendorf | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Costoulas | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Julia Middendorf | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Costoulas | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Julia Middendorf | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sofia Costoulas | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Julia Middendorf | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Sofia Costoulas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Julia Middendorf | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Sofia Costoulas | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Julia Middendorf | |
0-0, 0-15 | ||
Sofia Costoulas | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-5 | Julia Middendorf | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-5 | Julia Middendorf | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-5 | Julia Middendorf | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Costoulas | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-5 | Julia Middendorf | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Costoulas | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofia Costoulas vs. Julia Middendorf - onderlinge wedstrijden
06.06.21 | 1e ronde | Sofia Costoulas | Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | French Open | Clay |
Sofia Costoulas form & Julia Middendorf form
Sofia Costoulas - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Rin Nakagawara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Maegan Manasse | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Kisa Yoshioka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-0, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-66, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 3e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Silvia Ambrosio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 3-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Julia Middendorf - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Efremova | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Gina Feistel | 6-1, 2-0, Gina Feistel - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Alice Gillan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Emma Wilson | 4-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | - Julia Middendorf - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Freya Christie | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Marie Benoit | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Mingge Xu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Ella Seidel | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |