WEDSTRIJD
26.01.22 | 1e ronde | Sofia Milatova | Gabriela Ce | 6-3, - scratch | W25 Florianopolis | Hard |
STATISTIEKEN
Sofia Milatova | Gabriela Ce | |
1e Service % | 19/33 (58%) | 22/33 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/19 (68%) | 13/22 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/14 (50%) | 4/11 (36%) |
Benutte Breakpoints | 2/2 (100%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 16/33 (48%) | 13/33 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 36/66 (55%) | 30/66 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gabriela Ce | |
0-0, 30-15, 30-30 | ||
Sofia Milatova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Gabriela Ce | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Milatova | 2-1 | |
0-0, 15-15 | ||
2-2 | Gabriela Ce | |
0-0, 15-30, 30-40 | ||
Sofia Milatova | 2-3 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Gabriela Ce | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofia Milatova | 4-3 | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Gabriela Ce | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sofia Milatova | 0-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofia Milatova vs. Gabriela Ce - onderlinge wedstrijden
26.01.22 | 1e ronde | Sofia Milatova | Gabriela Ce | 6-3, Gabriela Ce - scratch | wedstrijd detail | W25 Florianopolis | Hard |
Sofia Milatova form & Gabriela Ce form
Sofia Milatova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | wedstrijd detail |
Gabriela Ce - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Lilian Poling | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Iva Jovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 7-66, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Sara Cakarevic | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 2-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 3-6, 6-6, Makenna Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-73, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Julieta Estable | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Julieta Estable | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |