WEDSTRIJD
22.07.19 | Kwalif. | Sofia Milatova | Marta Falceto Font | 6-3, 6-2 | W25 Vitoria | Hard |
STATISTIEKEN
Sofia Milatova | Marta Falceto Font | |
1e Service % | 27/54 (50%) | 28/51 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/27 (74%) | 16/28 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/27 (48%) | 7/23 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/51 (55%) | 21/54 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sofia Milatova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Marta Falceto Font | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Sofia Milatova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-2 | Marta Falceto Font | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Milatova | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Marta Falceto Font | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Sofia Milatova | 4-2 | |
0-0, 15-15 | ||
5-2 | Marta Falceto Font | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Sofia Milatova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Marta Falceto Font | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofia Milatova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Marta Falceto Font | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sofia Milatova | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Marta Falceto Font | |
Sofia Milatova | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Marta Falceto Font | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Milatova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
07.05.01, 22 Jaar
07.05.01, 22 Jaar
Sofia Milatova vs. Marta Falceto Font - onderlinge wedstrijden
22.07.19 | Kwalif. | Sofia Milatova | Marta Falceto Font | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Vitoria | Hard |
Sofia Milatova form & Marta Falceto Font form
Sofia Milatova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | wedstrijd detail |
Marta Falceto Font - laatste wedstrijden
W25 Madrid - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vagramov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Cantos Siemers | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vitoria - Hard | ||||
22.07.19 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isabel Cabrerizo Martinez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Vinaros - Clay | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Shepita | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Iruela Descamps | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sant Cugat - Clay | ||||
29.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Fraile Raton | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monzon - Hard | ||||
08.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
28.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Anabel Aran Torrente | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Payola | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
23.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monzon - Hard | ||||
09.05.16 Kwalif. | vs. Ksenia Kuznetsova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Benicarlo - Clay | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |