WEDSTRIJD
01.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Sofia Nami Samavati | Sem Wensveen | 6-2, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
10.04.98, 26 Jaar
10.04.98, 26 Jaar
Sofia Nami Samavati vs. Sem Wensveen - onderlinge wedstrijden
01.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Sofia Nami Samavati | Sem Wensveen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
01.08.19 | 2e ronde | Sofia Nami Samavati | Sem Wensveen | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Savitaipale | Clay |
23.07.19 | 1e ronde | Sofia Nami Samavati | Sem Wensveen | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tampere | I. hard |
Sofia Nami Samavati form & Sem Wensveen form
Sofia Nami Samavati - laatste wedstrijden
W25 Loughborough - I. hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-4, - Sofia Nami Samavati - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Katie Boulter | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
17.09.22 Halve finale | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.22 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
10.09.22 Halve finale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.09.22 Kwartfinale | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
13.08.22 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.08.22 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
26.06.22 Finale | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.22 Halve finale | vs. Mona Barthel | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.06.22 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
18.06.22 Halve finale | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.22 Kwartfinale | vs. Julie Gervais | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.22 2e ronde | vs. Marine Partaud | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varberg - Clay | ||||
15.05.22 Finale | vs. Malene Helgo | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Sem Wensveen - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.05.21 Kwalif. | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-0, 2-10 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Sartori | 3-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.02.21 Kwalif. | vs. Giuliana Bestetti | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-75, 19-17 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 7-64, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nadezda Khalturina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Axana Mareen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 6-2, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Melania Delai | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Barbora Miklova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |