WEDSTRIJD
22.06.15 | Kwalif. | Sofia Sabljarevic | Anke Poncelet | 2-6, 7-5, 6-4 | Grand Baie | Hard |
STATISTIEKEN
Serbia
06.04.95, 29 Jaar
06.04.95, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
10.01.96, 28 Jaar
10.01.96, 28 Jaar
Sofia Sabljarevic vs. Anke Poncelet - onderlinge wedstrijden
22.06.15 | Kwalif. | Sofia Sabljarevic | Anke Poncelet | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Grand Baie | Hard |
Sofia Sabljarevic form & Anke Poncelet form
Sofia Sabljarevic - laatste wedstrijden
Sharm El - Hard | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Aleksandra Pitak | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Margriet Timmermans | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jovana Samoceta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chie Kezuka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Manama - Hard | ||||
17.03.18 Kwalif. | vs. Claudia Williams | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Constanze Stepan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bagnatica - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Hana Pektorova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Zorica Spasojevic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nis - Clay | ||||
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Zorica Spasojevic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
12.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Vrnjacka Banja - Clay | ||||
29.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Cvetkovic | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
08.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Farfan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Vinkovci - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Medina Sahinagic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
18.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Teodora Sabljarevic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Gogol | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Hristina Djokic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nis - Clay | ||||
04.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kostic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Georgieva | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
23.05.16 Kwalif. | vs. Teodora Sabljarevic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
17.05.16 1e ronde | vs. Ulyana Ayzatulina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.05.16 Kwalif. | vs. Lisa Phillips | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
25.04.16 2e ronde van de kwal. | vs. Camille Cheli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
18.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Mackey | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Dominique Covington | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Yelyzaveta Rachenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.15 2e ronde van de kwal. | vs. Fatma Al Nabhani | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
19.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Evaggelia Kokkinaki | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
12.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Anke Poncelet - laatste wedstrijden
Rebecq - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Odile Maesfranckx | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heinrichs | - Anke Poncelet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Nieuwpoort - Clay | ||||
21.06.16 1e ronde | vs. Anastasia Smirnova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
08.06.16 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
31.05.16 1e ronde | vs. Lisa-Marie Maetschke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Westende - Hard | ||||
10.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Sofie Oyen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
03.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Janneke Wikkerink | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Van Oost | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nieuwpoort - Clay | ||||
13.07.15 1e ronde | vs. Anna Klasen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Possession - Hard | ||||
29.06.15 1e ronde | vs. Sabrina Bamburac | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
22.06.15 Kwalif. | vs. Sofia Sabljarevic | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
15.06.15 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
01.06.15 1e ronde | vs. Ofri Lankri | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Fleurus - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Loreto Alonso Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Westende Middelkerke - Hard | ||||
11.08.14 1e ronde | vs. Doroteja Eric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
04.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Steffi Distelmans | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rovereto - Clay | ||||
28.07.14 Kwalif. | vs. Marine Sorg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Peiretti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
21.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Kim Rus | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
14.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Van Orshaegen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
30.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Nina-Isabella Scholten | 1-0, - Anke Poncelet - scratch | wedstrijd detail | |
Dakar - Hard | ||||
07.04.14 2e ronde | vs. Giulia Sussarello | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.04.14 1e ronde | vs. Ange Hermine Jessica Ndjayeno Gemegah | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ponta Delgada - Hard | ||||
10.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
03.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andrezieux Boutheon - I. hard | ||||
20.01.14 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Knoll | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
28.10.13 1e ronde | vs. Arantxa Andrady | 2-5, - Anke Poncelet - scratch | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
21.10.13 1e ronde | vs. Jasmin Steinherr | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Osariemen Airhunmwunde | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |