WEDSTRIJD
29.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Sofia Sewing | Candela Bugnon | 6-2, 6-3 | W25 Villa | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
05.12.97, 26 Jaar
10115 $
05.12.97, 26 Jaar
10115 $
Sofia Sewing vs. Candela Bugnon - onderlinge wedstrijden
29.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Sofia Sewing | Candela Bugnon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Villa | Clay |
Sofia Sewing form & Candela Bugnon form
Sofia Sewing - laatste wedstrijden
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
08.06.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Candela Bugnon - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 7-5, 10-12 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Reza Timmerman | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Bilardo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lourdes Ayala | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
01.02.22 Kwalif. | vs. Fernanda Labrana | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Milagros Guerrero | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Vargas Carrascal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cordoba - Clay | ||||
06.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Villa - Clay | ||||
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
10.10.19 1e ronde | vs. Eugenia Ganga | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santiago - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Ivania Martinich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Constanza Arancibia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Antonia Samudio | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Eduarda Piai | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Sofia Luini | 2-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail |