WEDSTRIJD
17.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Sofia Sewing | Gianna Pielet | 6-0, 6-2 | W25 Pelham | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
11.06.02, 21 Jaar
11.06.02, 21 Jaar
Sofia Sewing vs. Gianna Pielet - onderlinge wedstrijden
17.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Sofia Sewing | Gianna Pielet | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Pelham | Clay |
Sofia Sewing form & Gianna Pielet form
Sofia Sewing - laatste wedstrijden
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
08.06.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Gianna Pielet - laatste wedstrijden
W15 Waco - Hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Los - Hard | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Tatum Evans | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Colorado - Hard | ||||
25.06.22 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.06.22 Kwartfinale | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Filippa Bruu-Syversen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Olga Helmi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Renne Singla | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.07.21 Kwalif. | vs. Katja Wiersholm | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sophie Williams | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marianne Argyrokastriti | 6-75, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.07.21 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.07.21 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
13.07.21 Kwalif. | vs. Melis Yasar | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marianne Argyrokastriti | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-1, 2-0, Marian Gomez Pezuela Cano - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 Kwalif. | vs. Linda Salvi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Charleston - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 1-6, 0-2, - Gianna Pielet - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
08.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dasha Ivanova | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
01.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |