WEDSTRIJD
16.08.20 | 1e ronde | Sofia Sewing | Jane Wasserson | 6-1, 1-6, 10-7 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sofia Sewing | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
2-1 | Jane Wasserson | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Sofia Sewing | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Jane Wasserson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Sofia Sewing | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jane Wasserson | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Sofia Sewing | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
0-2 | Jane Wasserson | |
0-0 | ||
Sofia Sewing | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Jane Wasserson | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Sofia Sewing | 1-4 | |
0-0 | ||
1-5 | Jane Wasserson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Sofia Sewing | 0-0 | |
0-0 | ||
0-2 | Jane Wasserson | |
Sofia Sewing | 0-3 | |
2-3 | Jane Wasserson | |
Sofia Sewing | 5-4 | |
5-6 | Jane Wasserson | |
Sofia Sewing | 6-6 | |
7-6 | Jane Wasserson | |
Sofia Sewing | 8-6 | |
9-6 | Jane Wasserson | |
Sofia Sewing | 9-7 | |
10-7 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofia Sewing vs. Jane Wasserson - onderlinge wedstrijden
16.08.20 | 1e ronde | Sofia Sewing | Jane Wasserson | 6-1, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Sofia Sewing form & Jane Wasserson form
Sofia Sewing - laatste wedstrijden
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
08.06.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Jane Wasserson - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
19.08.20 1e ronde | vs. Barbara Bonic | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 1-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Alexandra Anttila | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Steffi Carruthers | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Poj | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Malibu - Hard | ||||
05.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Metepec - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Lucianna Piedra | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Laura Ashley | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Aleksandra Pitak | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Landisville - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fatma Al Nabhani | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Honolulu - Hard | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Moore | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Orlando - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gracie Epps | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wesley - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lella | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Caserta - Clay | ||||
21.05.19 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Rome - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucaramanga - Clay | ||||
24.04.19 Kwalif. | vs. Isabella Ruiz Buitrago | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Guayaquil - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde | vs. Carla Lucero | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
06.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Luque - Hard | ||||
19.12.17 1e ronde | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
18.10.17 1e ronde | vs. Tereza Mrdeza | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nastassja Burnett | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
13.09.17 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |