WEDSTRIJD
25.01.22 | 1e ronde | Sofia Sewing | Julia Klimovicz | 6-0, 6-1 | W25 Florianopolis | Hard |
STATISTIEKEN
Sofia Sewing | Julia Klimovicz | |
1e Service % | 26/36 (72%) | 18/31 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/26 (85%) | 5/18 (28%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/10 (70%) | 2/13 (15%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/31 (77%) | 7/36 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/67 (79%) | 14/67 (21%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sofia Sewing | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Julia Klimovicz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Sewing | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Julia Klimovicz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Sewing | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Julia Klimovicz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Sofia Sewing | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julia Klimovicz | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sofia Sewing | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Julia Klimovicz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Sewing | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Julia Klimovicz | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Sewing | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0 | ||
Sofia Sewing | 6-1 | |
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
10.07.03, 20 Jaar
10.07.03, 20 Jaar
Sofia Sewing vs. Julia Klimovicz - onderlinge wedstrijden
25.01.22 | 1e ronde | Sofia Sewing | Julia Klimovicz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Florianopolis | Hard |
Sofia Sewing form & Julia Klimovicz form
Sofia Sewing - laatste wedstrijden
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
08.06.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Julia Klimovicz - laatste wedstrijden
W25 Florianopolis - Hard | ||||
25.01.22 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Blumenau - Clay | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lambare - Clay | ||||
16.12.21 2e ronde | vs. Martina Belen Roldan Santander | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.12.21 1e ronde | vs. Thamna Jazmin Diaz Alvarenga | 7-67, 7-60 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brasilia - Clay | ||||
22.11.21 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aparecida - Clay | ||||
09.11.21 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.11.21 Kwalif. | vs. Isabelle Turra Karam | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Rio - Clay | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 Kwalif. | vs. Gabriela Yamate Almeida | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Piracicaba - Clay | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Tara Malik | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Paris Corley | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marne Dercksen | 6-3, 6-74, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 3-6, 7-62, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Piferi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Amira Badawi | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Raslan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Olimpia - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Althea Hudson | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luiza Rodrigues Daud | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Draskovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.12.19 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 7-65, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail |