WEDSTRIJD
14.07.22 | 2e ronde | Sofia Sewing | Kirsten-Andrea Weedon | 6-1, 6-0 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Sofia Sewing | Kirsten-Andrea Weedon | |
1e Service % | 26/33 (79%) | 23/39 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/26 (73%) | 5/23 (22%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/7 (57%) | 3/16 (19%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/39 (79%) | 10/33 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/72 (75%) | 18/72 (25%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sofia Sewing | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Kirsten-Andrea Weedon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Sewing | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Kirsten-Andrea Weedon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sofia Sewing | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Kirsten-Andrea Weedon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofia Sewing | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Kirsten-Andrea Weedon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Sewing | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Kirsten-Andrea Weedon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Sewing | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Kirsten-Andrea Weedon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sofia Sewing | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofia Sewing vs. Kirsten-Andrea Weedon - onderlinge wedstrijden
14.07.22 | 2e ronde | Sofia Sewing | Kirsten-Andrea Weedon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
25.05.19 | Halve finale | Sofia Sewing | Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
01.12.17 | Kwartfinale | Kirsten-Andrea Weedon | Sofia Sewing | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | Manta | Hard |
Sofia Sewing form & Kirsten-Andrea Weedon form
Sofia Sewing - laatste wedstrijden
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
08.06.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |