WEDSTRIJD
13.07.22 | 1e ronde | Sofia Sewing | Malkia Ngounoue | 5-7, 6-2, 7-61 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Sofia Sewing | Malkia Ngounoue | |
1e Service % | 89/113 (79%) | 77/105 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 50/89 (56%) | 48/77 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/24 (67%) | 10/28 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/105 (45%) | 47/113 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 113/218 (52%) | 105/218 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sofia Sewing | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Sewing | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Sewing | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sofia Sewing | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofia Sewing | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sofia Sewing | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-7 |
2 | ||
Sofia Sewing | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Sewing | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofia Sewing | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofia Sewing | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Sofia Sewing | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Sewing | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofia Sewing | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofia Sewing | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sofia Sewing | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sofia Sewing | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Malkia Ngounoue | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Sewing | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
08.08.00, 23 Jaar
08.08.00, 23 Jaar
Sofia Sewing vs. Malkia Ngounoue - onderlinge wedstrijden
13.07.22 | 1e ronde | Sofia Sewing | Malkia Ngounoue | 5-7, 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Sofia Sewing form & Malkia Ngounoue form
Sofia Sewing - laatste wedstrijden
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
08.06.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Malkia Ngounoue - laatste wedstrijden
W35 Spring - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Iva Jovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kristina Penickova | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Iva Jovic | 6-2, 2-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rhiann Newborn | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shubina | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 4-6, 6-3, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daria Nazarenko | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Haley Giavara | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Alyssa Ahn | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Shatoo Mohamad | 6-1, 1-0, Shatoo Mohamad - scratch | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Meghna Arun Kumar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Khim Iglupas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Alexa Noel | 5-7, 5-5, - Malkia Ngounoue - scratch | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Sydney Dorcil | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-2, 2-0, Maria Fernanda Morales - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 7-5, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail |