Georgia
12.01.89, 35 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
China
09.01.00, 24 Jaar
United Kingdom
14.07.84, 39 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
China
21.05.00, 23 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith vs. Meiqi Guo/Mei Xu Wu - onderlinge wedstrijden
Sofia Shapatava form & Meiqi Guo form
Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay |
12.04.24 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi/Vasanti Shinde | 4-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
11.04.24 Kwartfinale | vs. Anna Bochoradze/Nia Gelashvili | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
W35 Santa - Clay |
04.04.24 Kwartfinale | vs. Lucie Havlickova/Lisa Pigato | 3-6, 6-1, 6-10 | | wedstrijd detail |
03.04.24 1e ronde | vs. Enola Chiesa/Ziva Falkner | Enola Chiesa/Ziva Falkner/Mei Xu Wu - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
W35 Santa - Clay |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Anouk Koevermans/Eva Vedder | 2-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W35 Solarino - Carpet |
15.03.24 Halve finale | vs. Weronika Falkowska/Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
14.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya/Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-4, 10-1 | | wedstrijd detail |
13.03.24 1e ronde | vs. Julie Adele Bedard/Emily Meng | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
W35 Solarino - Carpet |
07.03.24 Kwartfinale | vs. Martyna Kubka/Chia Yi Tsao | 3-6, 6-77 | | wedstrijd detail |
05.03.24 1e ronde | vs. Mariya Kostyuk/Katrina Scott | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
W35 Antalya - Clay |
23.02.24 Halve finale | vs. Martha Matoula/Dimitra Pavlou | 6-2, 6-76, 7-10 | | wedstrijd detail |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova/Anastasiya Soboleva | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
20.02.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu/Ena Kajevic | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
W35 Antalya - Clay |
17.02.24 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio/Tara Wurth | 2-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
16.02.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova/Tereza Kucerova | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
W35 Antalya - Clay |
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva/Rada Zolotareva | 1-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
W35 Naples - Clay |
17.01.24 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo/Anna Sinclair Rogers | 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W25 Solarino - Carpet |
17.11.23 Finale | vs. Angelica Moratelli/Lisa Pigato | 3-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
16.11.23 Halve finale | vs. Samira De Stefano/Virginia Ferrara | 5-7, 6-1, 10-6 | | wedstrijd detail |
15.11.23 Kwartfinale | vs. Ayumi Koshiishi/Sara Milanese | 6-4, 7-5 | | wedstrijd detail |
W25 Solarino - Carpet |
08.11.23 Kwartfinale | vs. Linda Klimovicova/Julie Struplova | 3-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W25 Solarino - Carpet |
03.11.23 Halve finale | vs. Jessie Aney/Lena Papadakis | 7-64, 6-71, 4-10 | | wedstrijd detail |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Diletta Cherubini/Laura Hietaranta | 7-5, 6-2 | | wedstrijd detail |
W60 Prague - Clay |
31.08.23 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara/Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | | wedstrijd detail |
30.08.23 1e ronde | vs. Tereza Krejcova/Julie Pastikova | 2-6, 7-5, 11-9 | | wedstrijd detail |
W60 Prerov - Clay |
24.08.23 1e ronde | vs. Pia Lovric/Adrienn Nagy | 6-3, 4-6, 4-10 | | wedstrijd detail |
W25 Erwitte - Clay |
15.08.23 1e ronde | vs. Mana Kawamura/Manon Leonard | 1-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
W60 Andrezieux - I. hard |
24.01.23 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy/Lucie Wargnier | 6-2, 6-73, 6-10 | | wedstrijd detail |
W40 Tallinn - I. hard |
17.01.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova/Viktoria Hruncakova | 1-6, 6-2, 7-10 | | wedstrijd detail |
W40 Tallinn - I. hard |
10.01.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz/Natalia Szabanin | 6-4, 4-6, 7-10 | | wedstrijd detail |
Meiqi Guo/Mei Xu Wu - laatste wedstrijden
W25 Nanning - Hard |
21.10.19 1e ronde | vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith | 6-76, 4-6 | | wedstrijd detail |
W25 Guiyang - Hard |
19.08.19 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee/Fang-Hsien Wu | 3-6, 7-68, 8-10 | | wedstrijd detail |
W25 Naiman - Hard |
24.06.19 Finale | vs. Jiahui Chen/Wushuang Zheng | 6-4, 7-65 | | wedstrijd detail |
24.06.19 1e ronde | vs. Yarden Akler/Snehal Mane | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
24.06.19 Kwartfinale | vs. Alana Parnaby/Zuzana Zlochova | 6-4, 6-1 | | wedstrijd detail |
24.06.19 Halve finale | vs. Aleksandrina Naydenova/Erika Sema | 6-75, 6-3, 10-3 | | wedstrijd detail |
W25 Luzhou - Hard |
27.05.19 1e ronde | vs. Hanyu Guo/Qiu Yu Ye | 4-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W25 Wuhan - Hard |
13.05.19 Finale | vs. Xinyu Jiang/Erika Sema | 6-73, 2-6 | | wedstrijd detail |
13.05.19 1e ronde | vs. Jiahui Chen/Yexin Ma | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
13.05.19 Kwartfinale | vs. Shuo Feng/Qianhui Tang | 7-63, 6-4 | | wedstrijd detail |
13.05.19 Halve finale | vs. Si Qi Liu/Chengyiyi Yuan | 7-66, 6-1 | | wedstrijd detail |
Changsha - Hard |
04.06.18 Kwartfinale | vs. Shuo Feng/Xinyu Jiang | 3-6, 6-74 | | wedstrijd detail |
04.06.18 1e ronde | vs. Ai Qi Chen/Keyi Zhou | 6-0, 6-0 | | wedstrijd detail |
Luzhou - Hard |
28.05.18 Kwartfinale | vs. Hanyu Guo/Qiu Yu Ye | 1-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
28.05.18 1e ronde | vs. Xuliu Sun/Qianqian Zhao | 6-3, 7-5 | | wedstrijd detail |