WEDSTRIJD
13.03.23 | Kwalif. | Sofya Lansere | Arlinda Rushiti | 6-3, 6-2 | W40 Ricany | I. hard |
STATISTIEKEN
Sofya Lansere | Arlinda Rushiti | |
1e Service % | 42/62 (68%) | 29/57 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/42 (71%) | 15/29 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 13/28 (46%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/57 (51%) | 23/62 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/119 (57%) | 51/119 (43%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 10 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sofya Lansere | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sofya Lansere | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Sofya Lansere | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sofya Lansere | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sofya Lansere | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sofya Lansere | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofya Lansere | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofya Lansere vs. Arlinda Rushiti - onderlinge wedstrijden
13.03.23 | Kwalif. | Sofya Lansere | Arlinda Rushiti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W40 Ricany | I. hard |
Sofya Lansere form & Arlinda Rushiti form
Sofya Lansere - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Arlinda Rushiti - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |