WEDSTRIJD
06.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Sofya Lansere | Dana Baidaulet | 6-4, 6-0 | W60 Astana | I. hard |
STATISTIEKEN
Sofya Lansere | Dana Baidaulet | |
1e Service % | 39/61 (64%) | 27/49 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/39 (77%) | 15/27 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/22 (27%) | 4/22 (18%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/49 (61%) | 25/61 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Dubbele fouten | 11 | 7 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dana Baidaulet | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sofya Lansere | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Dana Baidaulet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Dana Baidaulet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sofya Lansere | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Dana Baidaulet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Dana Baidaulet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofya Lansere | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Dana Baidaulet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofya Lansere | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Dana Baidaulet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Dana Baidaulet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofya Lansere | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
27.07.05, 18 Jaar
27.07.05, 18 Jaar
Sofya Lansere vs. Dana Baidaulet - onderlinge wedstrijden
06.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Sofya Lansere | Dana Baidaulet | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Astana | I. hard |
Sofya Lansere form & Dana Baidaulet form
Sofya Lansere - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Dana Baidaulet - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Katarina Pavlechova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Jumazhanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Martinez Vaquero | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Skryabina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Erika Sema | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patricia Grigoras | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Markov | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 7-5, 5-7, 0-10 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayla Wilmot | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Vlada Zvereva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Astana - I. hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Astana - I. hard | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
01.09.22 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 1-6, 4-2, Rutuja Bhosale - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ji-Hee Choi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.21 Kwalif. | vs. Polina Pavlova | 6-1, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |