WEDSTRIJD
01.03.23 | 1e ronde | Sofya Lansere | Tara Wurth | 6-2, 6-3 | W40 Astana | I. hard |
STATISTIEKEN
Sofya Lansere | Tara Wurth | |
1e Service % | 45/63 (71%) | 27/52 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/45 (69%) | 16/27 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 1/9 (11%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/52 (50%) | 23/63 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 1-0 | |
0-0, 15-30 | ||
1-1 | Tara Wurth | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofya Lansere | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Tara Wurth | |
0-0 | ||
3-2 | Tara Wurth | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-2 | Tara Wurth | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40 | ||
Sofya Lansere | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-2 | Tara Wurth | |
0-0, 15-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
1-3 | Tara Wurth | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Sofya Lansere | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 4-3 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Tara Wurth | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofya Lansere vs. Tara Wurth - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Sofya Lansere | Tara Wurth | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W40 Astana | I. hard |
Sofya Lansere form & Tara Wurth form
Sofya Lansere - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Tara Wurth - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
19.04.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Split - Clay | ||||
08.04.23 Finale | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.04.23 Halve finale | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.04.23 Kwartfinale | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |