WEDSTRIJD
11.02.20 | 1e ronde | Sohyun Park | Chisa Hosonuma | 6-2, 6-2 | W15 Hamilton | Hard |
STATISTIEKEN
Sohyun Park | Chisa Hosonuma | |
1e Service % | 32/64 (50%) | 23/40 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/32 (66%) | 9/23 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/32 (63%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/40 (60%) | 23/64 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/104 (63%) | 39/104 (38%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Sohyun Park | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0 | ||
Sohyun Park | 3-0 | |
0-0, 0-15 | ||
4-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Sohyun Park | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-2 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sohyun Park | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0 | ||
Sohyun Park | 1-0 | |
2-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sohyun Park | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Chisa Hosonuma | |
Sohyun Park | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sohyun Park | 5-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sohyun Park vs. Chisa Hosonuma - onderlinge wedstrijden
11.02.20 | 1e ronde | Sohyun Park | Chisa Hosonuma | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Hamilton | Hard |
Sohyun Park form & Chisa Hosonuma form
Sohyun Park - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Madhurima Sawant | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Catherine Harrison | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Aoi Ito | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
11.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 6-72, 1-4, - Sohyun Park - scratch | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaodi You | 6-3, 5-1, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Aliona Falei | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Daria Kudashova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Asia Muhammad | 2-6, 0-1, - Sohyun Park - scratch | wedstrijd detail | |
21.07.23 Halve finale | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.23 Kwartfinale | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Hephzibah Oluwadare | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | Tamira Paszek - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Chisa Hosonuma - laatste wedstrijden
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nanami Iwasa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Riko Kikawada | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaho Kinoshita | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 7-5, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Nanari Katsumi | 0-6, 0-2, - Chisa Hosonuma - scratch | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Zara Larke | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Audrey Aulia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Humera Baharmus | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 2-1, Anastasia Sukhotina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Anna Sedysheva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Elyse Tse | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Sue Li | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Minori Ishida | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akiko Omae | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Dabin Kim | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 1e ronde | vs. Han Hyeongju | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |