WEDSTRIJD
28.11.21 | Finale | Sonay Kartal | Ayumi Morita | 6-1, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Sonay Kartal | Ayumi Morita | |
1e Service % | 41/50 (82%) | 34/43 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/41 (68%) | 16/34 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/9 (78%) | 4/9 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/43 (53%) | 15/50 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sonay Kartal | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ayumi Morita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sonay Kartal | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ayumi Morita | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sonay Kartal | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Ayumi Morita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sonay Kartal | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ayumi Morita | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sonay Kartal | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ayumi Morita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sonay Kartal | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ayumi Morita | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sonay Kartal | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Ayumi Morita | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sonay Kartal | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sonay Kartal vs. Ayumi Morita - onderlinge wedstrijden
28.11.21 | Finale | Sonay Kartal | Ayumi Morita | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Sonay Kartal form & Ayumi Morita form
Sonay Kartal - laatste wedstrijden
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Bronte Murgett | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Amarni Banks | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Luca Udvardy | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Madison Keys | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
23.06.23 Halve finale | vs. Emma Navarro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 Kwartfinale | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 Kwalif. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Kenin | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Katie Boulter | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Ayumi Morita - laatste wedstrijden
W60 Tokyo - I. hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Grass | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 2-2, - Ayumi Morita - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Lulu Sun | 3-6, 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Momoko Kobori | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Mio Mushika | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 1-6, 1-2, - Ayumi Morita - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 0-1, - Ayumi Morita - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.05.22 Finale | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.05.22 Halve finale | vs. Jasmine Conway | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.05.22 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Astrid Cirotte | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.05.22 Finale | vs. Xinxin Yao | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.05.22 Halve finale | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.22 Kwartfinale | vs. Yidi Yang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Mei Hasegawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Marina Stakusic | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.22 Finale | vs. Haruna Arakawa | - Ayumi Morita - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.02.22 Halve finale | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.22 Kwartfinale | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.22 2e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.22 1e ronde | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Zhuoma Ni Ma | 5-4, - Ayumi Morita - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.12.21 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.12.21 2e ronde | vs. Petra Csabi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.12.21 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail |