WEDSTRIJD
17.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Sonay Kartal | Isabela Ioana Dima | 6-0, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
15.06.02, 21 Jaar
15.06.02, 21 Jaar
Sonay Kartal vs. Isabela Ioana Dima - onderlinge wedstrijden
17.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Sonay Kartal | Isabela Ioana Dima | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Sonay Kartal form & Isabela Ioana Dima form
Sonay Kartal - laatste wedstrijden
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Bronte Murgett | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Amarni Banks | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Luca Udvardy | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Madison Keys | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
23.06.23 Halve finale | vs. Emma Navarro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 Kwartfinale | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 Kwalif. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Kenin | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Katie Boulter | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Isabela Ioana Dima - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Gabrielli | Carlotta Gabrielli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Teresia Londol | 3-6, 7-61, 14-16 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Dumitrescu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sonay Kartal | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Bianka Bekefi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Toanchina | 5-7, 7-64, 10-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Diana Braga | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Petric | Alexandra Petric - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Focsani - Clay | ||||
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Alexia Gandac | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Curtea De - Clay | ||||
25.06.18 Kwalif. | vs. Alexandra Diana Braga | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Delia Cristina Florea | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Cocan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |