WEDSTRIJD
19.06.17 | 1e ronde | Sophia Kovalets | Maria Petrovic | 6-2, 6-1 | Ystad | Clay |
STATISTIEKEN
Sophia Kovalets | Maria Petrovic | |
1e Service % | 52/70 (74%) | 26/44 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/52 (62%) | 12/26 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/10 (10%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/44 (57%) | 29/70 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
06.03.02, 22 Jaar
06.03.02, 22 Jaar
Sophia Kovalets vs. Maria Petrovic - onderlinge wedstrijden
19.06.17 | 1e ronde | Sophia Kovalets | Maria Petrovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Ystad | Clay |
Sophia Kovalets form & Maria Petrovic form
Sophia Kovalets - laatste wedstrijden
Manacor - Clay | ||||
07.02.18 1e ronde | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
15.11.17 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
11.10.17 1e ronde | vs. Eduarda Piai | 1-1, - Sophia Kovalets - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
08.10.17 Halve finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.17 Finale | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.17 Kwartfinale | vs. Ana Biskic | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.17 2e ronde | vs. Eduarda Piai | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.17 1e ronde | vs. Katyarina Paulenka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
16.09.17 Halve finale | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.17 Kwartfinale | vs. Katerina Vankova | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.17 2e ronde | vs. Johana Markova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.17 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dunakeszi - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jessika Ponchet | 0-3, - Sophia Kovalets - scratch | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
24.08.17 2e ronde | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.17 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 3-0, Melanie Klaffner - scratch | wedstrijd detail | |
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Horb - Clay | ||||
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
17.07.17 Kwalif. | vs. Ellen Allgurin | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Middelburg - Clay | ||||
05.07.17 1e ronde | vs. Chayenne Ewijk | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Lund - Clay | ||||
27.06.17 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ystad - Clay | ||||
21.06.17 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.06.17 1e ronde | vs. Maria Petrovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Emilie Francati | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Essen - Clay | ||||
06.06.17 1e ronde | vs. Kaia Kanepi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gyor - Clay | ||||
02.05.17 1e ronde | vs. Iga Swiatek | 0-1, - Sophia Kovalets - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
26.04.17 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Radina Rakic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.17 Kwalif. | vs. Giorgia Marchetti | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Maria Petrovic - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ceylin Ipek | 6-3, 4-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Guzieva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elisa Andrea Camerano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norrkoping - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Mia Chudejova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.22 Kwalif. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Helsingborg - I. hard | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Anet Angelika Koskel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Krasnova | 2-6, 7-63, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 6-75, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sydney Berlin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Marina Yudanov | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Elin Vilen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Gothenburg - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Alexandra Viktorovitch | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
01.11.18 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.18 1e ronde | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
25.10.18 2e ronde | vs. Tiffany William | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.18 1e ronde | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
24.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karen Barritza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ystad - Clay | ||||
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |