Georgia
18.09.00, 23 Jaar
18.09.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tunisia
27.04.03, 20 Jaar
27.04.03, 20 Jaar
Sopiko Tsitskishvili vs. Amal Gati - onderlinge wedstrijden
14.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Sopiko Tsitskishvili | Amal Gati | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
08.02.21 | Kwalif. | Sopiko Tsitskishvili | Amal Gati | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Sopiko Tsitskishvili form & Amal Gati form
Sopiko Tsitskishvili - laatste wedstrijden
W15 Tbilisi - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
09.06.22 3e ronde | vs. Sohyun Park | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 2e ronde | vs. Maria Krupenina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Tamari Chalaganidze | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.22 Kwalif. | vs. Marie Temin | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Psonka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 7-63, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.22 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.02.22 Kwalif. | vs. Abigail Amos | 6-2, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Melissa Boyden | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Noel | 6-2, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.12.21 Kwalif. | vs. Anna Brogan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.21 Kwalif. | vs. Jenifer Anger | 4-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 2-6, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cristine Tchanichev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
19.07.21 Kwalif. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 7-67, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luisina Giovannini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Amal Gati - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.21 1e ronde | vs. Pia Praefke | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.09.21 Kwalif. | vs. Lola Marandel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Asma Ben Abdallah | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bhuvana Kalva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Stepina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Bourbotte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roua Limem | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fitriani Sabatini | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ambre Feder | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.21 Kwalif. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.01.21 1e ronde | vs. Natalia Orlova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.21 Kwalif. | vs. Nour Gueblaoui | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.01.21 1e ronde | vs. Valeria Koussenkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.20 1e ronde | vs. Anita Wagner | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.20 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Narmont | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.20 Kwalif. | vs. Helena Narmont | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Olivia Gram | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Lisa Aubertin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |