WEDSTRIJD
23.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Soumeya Anane | Kristin Younes | 6-3, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
United Kingdom
08.09.93, 30 Jaar
08.09.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
05.04.01, 22 Jaar
05.04.01, 22 Jaar
Soumeya Anane vs. Kristin Younes - onderlinge wedstrijden
23.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Soumeya Anane | Kristin Younes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Soumeya Anane form & Kristin Younes form
Soumeya Anane - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | - | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Nicole Poj | 4-6, 7-65, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Garland | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aditi Sinha | 2-0, Aditi Sinha - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.22 Kwalif. | vs. Anastasia Piangerelli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dooa Akyurek | 2-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
05.10.21 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
13.09.21 Kwalif. | vs. Naia Mercadier | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 L'aquila - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Catini | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marie-Charlot Lonnemann | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adele Burato | 6-1, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Koricinova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 5-7, - Soumeya Anane - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beyza Yaniklar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail |
Kristin Younes - laatste wedstrijden
W25 Netanya - Hard | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tamar Yaffe | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Boyoung Jeong | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Himadri Kashyap | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chao-Yi Wang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Susanna Giovanardi | 5-7, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
25.01.22 1e ronde | vs. Lexington Reed | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 7-64, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Mika Buchnik | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Talya Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.10.21 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Brandy Walker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laia Conde Monfort | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emmy Yaron | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Soumeya Anane | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Davtyan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
02.11.20 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
13.08.20 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Yarden Akler | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Lara Panfilov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |