WEDSTRIJD
08.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Stephanie Judith Visscher | Anouk Koevermans | 7-67, 6-0 | W25 Koksijde | Clay |
STATISTIEKEN
Stephanie Judith Visscher | Anouk Koevermans | |
1e Service % | 30/58 (52%) | 37/69 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/30 (53%) | 23/37 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/28 (68%) | 9/32 (28%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/69 (54%) | 23/58 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/127 (57%) | 55/127 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 14 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Stephanie Judith Visscher | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stephanie Judith Visscher | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stephanie Judith Visscher | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stephanie Judith Visscher | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stephanie Judith Visscher | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stephanie Judith Visscher | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stephanie Judith Visscher | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
0-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stephanie Judith Visscher | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stephanie Judith Visscher | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stephanie Judith Visscher | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Stephanie Judith Visscher vs. Anouk Koevermans - onderlinge wedstrijden
08.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Stephanie Judith Visscher | Anouk Koevermans | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Koksijde | Clay |
Stephanie Judith Visscher form & Anouk Koevermans form
Stephanie Judith Visscher - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Fiorani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Tereza Valentova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Yu Shan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Solymar Colling | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Robin Anderson | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 7-5, 4-6, 4-0, Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Anouk Koevermans - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Deborah Chiesa | 6-3, 6-72, 4-10 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 7-610 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Madhurima Sawant | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Anja Stankovic | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marelie Raath | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |