WEDSTRIJD
15.08.11 | Kwalif. | Stephanie Wagner | Alicia Barnett | 6-3, 5-2, - scratch | Westende Middlekerke | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Stephanie Wagner vs. Alicia Barnett - onderlinge wedstrijden
28.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Stephanie Wagner | Alicia Barnett | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W80 Tyler | Hard |
15.08.11 | Kwalif. | Stephanie Wagner | Alicia Barnett | 6-3, 5-2, Alicia Barnett - scratch | wedstrijd detail | Westende Middlekerke | Hard |
Stephanie Wagner form & Alicia Barnett form
Stephanie Wagner - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Mia Pohankova | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Inez Maria Kotlikova | 1-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Balus | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-75, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leandra Nizetic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Alicia Barnett - laatste wedstrijden
Granby - Hard | ||||
20.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Oeiras - Clay | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 3-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-2, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.22 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.22 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jenifer Anger | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
24.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Nicault | 4-6, 7-63, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Funchal - Hard | ||||
15.11.21 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sashi Kempster | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sada Nahimana | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-78, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W80+H Le - Hard | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-63, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.21 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
13.09.21 Kwalif. | vs. Weronika Falkowska | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Caetano Reis | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |