INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Storm Hunter vs. Shuko Aoyama - onderlinge wedstrijden
13.06.16 | 1e ronde van de kwal. | Shuko Aoyama | Storm Hunter | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Ilkley | Grass |
04.02.13 | Finale | Storm Hunter | Shuko Aoyama | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Launceston | Hard |
Storm Hunter form & Shuko Aoyama form
Storm Hunter - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Emma Navarro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-0, Martina Trevisan - scratch | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alize Cornet | 7-61, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Robin Montgomery | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Trevisan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 7-5, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Katie Volynets | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Alina Korneeva | Alina Korneeva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 3-0, Fanny Stollar - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Sara Errani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Dominika Salkova | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Celine Naef | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaia Kanepi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Anna Danilina | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.09.23 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clervie Ngounoue | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Karolina Muchova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Claire Liu | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-0, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail |
Shuko Aoyama - laatste wedstrijden
Adelaide - Hard | ||||
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
16.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Jose - Hard | ||||
27.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Priscilla Hon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
31.03.19 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Zaja | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ajla Tomljanovic | 5-7, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hiroshima - Hard | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyun Han | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
18.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
04.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Larsson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Paolini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
31.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Lapko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
09.02.18 Kwartfinale | vs. Zoe Hives | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.18 2e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.18 1e ronde | vs. Nina Stojanovic | 6-4, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.02.18 Kwalif. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
28.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Bozicevic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
06.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Camila Giorgi | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anett Kontaveit | 7-5, 4-6, 3-0, Anett Kontaveit - scratch | wedstrijd detail | |
Toyota - Carpet | ||||
15.11.17 1e ronde | vs. Miharu Imanishi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen - Hard | ||||
10.11.17 Kwartfinale | vs. Lin Zhu | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.17 2e ronde | vs. Jacqueline Cako | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.17 1e ronde | vs. Ao Gai | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.17 Kwalif. | vs. Miharu Imanishi | 7-5, 6-74, 6-0 | wedstrijd detail |