WEDSTRIJD
17.03.21 | 1e ronde | Su Jeong Jang | Petia Arshinkova | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Su Jeong Jang | Petia Arshinkova | |
1e Service % | 34/43 (79%) | 27/38 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/34 (79%) | 14/27 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/9 (33%) | 0/11 (0%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/38 (63%) | 13/43 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Su Jeong Jang | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Su Jeong Jang | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Su Jeong Jang | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Su Jeong Jang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Su Jeong Jang | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Su Jeong Jang | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Su Jeong Jang vs. Petia Arshinkova - onderlinge wedstrijden
17.03.21 | 1e ronde | Su Jeong Jang | Petia Arshinkova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Su Jeong Jang form & Petia Arshinkova form
Su Jeong Jang - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Aoi Ito | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 7-65, 6-77 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Taylah Preston | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 5-7, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Madison Brengle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Allie Kiick | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Alana Smith | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
06.07.23 3e ronde | vs. Cristina Dinu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Petia Arshinkova - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.04.21 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.04.21 1e ronde | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.04.21 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.21 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pazardzhik - Clay | ||||
28.10.20 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
12.09.20 Halve finale | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.09.20 Kwartfinale | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.20 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1e ronde | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |