WEDSTRIJD
27.11.21 | Finale | Susan Bandecchi | Karman Kaur Thandi | 6-4, 6-4 | W25 Ortisei | I. hard |
STATISTIEKEN
Susan Bandecchi | Karman Kaur Thandi | |
1e Service % | 39/55 (71%) | 40/72 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/39 (82%) | 26/40 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/16 (63%) | 19/32 (59%) |
Benutte Breakpoints | 2/10 (20%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/72 (38%) | 13/55 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/127 (54%) | 58/127 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 10 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Susan Bandecchi vs. Karman Kaur Thandi - onderlinge wedstrijden
27.11.21 | Finale | Susan Bandecchi | Karman Kaur Thandi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Ortisei | I. hard |
Susan Bandecchi form & Karman Kaur Thandi form
Susan Bandecchi - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - scratch | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail |
Karman Kaur Thandi - laatste wedstrijden
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-72, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceane Dodin | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 5-7, 0-1, - Karman Kaur Thandi - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Yexin Ma | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Chloe Henderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Allie Kiick | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 2-4, - Karman Kaur Thandi - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Susanna Maltby | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-65, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Maria Mateas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Grace Min | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Olga Helmi | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Julie Struplova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
26.01.23 Kwartfinale | vs. Ankita Raina | 6-4, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.01.23 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |