WEDSTRIJD
17.07.19 | 1e ronde | Susan Bandecchi | Nika Kukharchuk | 3-6, 6-0, 6-4 | W25 Gatineau | Hard |
STATISTIEKEN
Susan Bandecchi | Nika Kukharchuk | |
1e Service % | 39/73 (53%) | 54/83 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/39 (62%) | 21/54 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/34 (38%) | 16/29 (55%) |
Benutte Breakpoints | 8/15 (53%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/83 (55%) | 36/73 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/156 (53%) | 73/156 (47%) |
Dubbele fouten | 8 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nika Kukharchuk | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Susan Bandecchi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Nika Kukharchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 0-3 | |
0-0 | ||
1-3 | Nika Kukharchuk | |
0-0, 15-0 | ||
Susan Bandecchi | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Nika Kukharchuk | |
Susan Bandecchi | 3-4 | |
3-5 | Nika Kukharchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nika Kukharchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Susan Bandecchi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Susan Bandecchi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Nika Kukharchuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Nika Kukharchuk | |
0-0 | ||
Susan Bandecchi | 0-2 | |
0-3 | Nika Kukharchuk | |
Susan Bandecchi | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-4 | Nika Kukharchuk | |
0-0 | ||
Susan Bandecchi | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-4 | Nika Kukharchuk | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
Susan Bandecchi | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Nika Kukharchuk | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Susan Bandecchi vs. Nika Kukharchuk - onderlinge wedstrijden
04.03.20 | 1e ronde | Susan Bandecchi | Nika Kukharchuk | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Potchefstroom | Hard |
17.07.19 | 1e ronde | Susan Bandecchi | Nika Kukharchuk | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Gatineau | Hard |
19.05.17 | Kwartfinale | Nika Kukharchuk | Susan Bandecchi | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Susan Bandecchi form & Nika Kukharchuk form
Susan Bandecchi - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - scratch | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail |
Nika Kukharchuk - laatste wedstrijden
W100 Granby - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Markham | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 1-6, 7-5, 1-0, Deniz Khazaniuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Midland - I. hard | ||||
04.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Paige Cline | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
26.01.20 Finale | vs. Alexa Noel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.20 Halve finale | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.01.20 Kwartfinale | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Jessica Plazas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.12.19 Finale | vs. Paige Cline | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.19 Halve finale | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-1, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.19 2e ronde | vs. Katya Townsend | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.19 Kwartfinale | vs. Elle Christensen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.19 1e ronde | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Aubane Droguet | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Martyna Ostrzygalo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Madison Appel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bogota - Clay | ||||
02.11.19 Halve finale | vs. Vanda Lukacs | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.19 Kwartfinale | vs. Maria Parra Romero | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 7-61, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Carol Vanesa Mora Camacho | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cucuta - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Sandra Samir | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Omolade Aderemi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |