WEDSTRIJD
15.07.20 | 1e ronde | Suzan Lamens | Anastasia Pribylova | 6-3, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Suzan Lamens | 0-0 | |
0-0, 15-30, 40-30 | ||
1-0 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40 | ||
Suzan Lamens | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, A-40, 40-40 | ||
1-2 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Suzan Lamens | 1-3 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
2-3 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Suzan Lamens | 2-4 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Suzan Lamens | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
0-1 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
0-3 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Suzan Lamens | 1-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Suzan Lamens | 2-4 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Suzan Lamens | 4-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
5-4 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Suzan Lamens vs. Anastasia Pribylova - onderlinge wedstrijden
15.07.20 | 1e ronde | Suzan Lamens | Anastasia Pribylova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Suzan Lamens form & Anastasia Pribylova form
Suzan Lamens - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Anastasia Pribylova - laatste wedstrijden
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.04.21 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.21 2e ronde | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.04.21 1e ronde | vs. Maria Marfutina | 1-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.04.21 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.21 2e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.03.21 1e ronde | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Sandra Samir | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shiho Akita | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.09.20 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
31.08.20 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Lea Tholey | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Polina Leykina | 6-710, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
19.07.20 1e ronde | vs. Manon Leonard | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |