WEDSTRIJD
20.05.21 | 2e ronde | Suzan Lamens | Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | W25 Platja | Clay |
STATISTIEKEN
Suzan Lamens | Andrea Lazaro Garcia | |
1e Service % | 49/82 (60%) | 57/91 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/49 (65%) | 29/57 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/33 (39%) | 18/34 (53%) |
Benutte Breakpoints | 6/17 (35%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/91 (48%) | 37/82 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/173 (51%) | 84/173 (49%) |
Dubbele fouten | 10 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Suzan Lamens | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Suzan Lamens | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Suzan Lamens | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Suzan Lamens | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-0 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Suzan Lamens | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Suzan Lamens | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Suzan Lamens | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Suzan Lamens | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-4 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Suzan Lamens | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Suzan Lamens vs. Andrea Lazaro Garcia - onderlinge wedstrijden
19.05.23 | Kwartfinale | Suzan Lamens | Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W100 Madrid | Clay |
20.05.21 | 2e ronde | Suzan Lamens | Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Platja | Clay |
Suzan Lamens form & Andrea Lazaro Garcia form
Suzan Lamens - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Andrea Lazaro Garcia - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, - Andrea Lazaro Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Ariana Geerlings | 7-62, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-76, 1-4, - Andrea Lazaro Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-65, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-70, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 4-0, Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |