WEDSTRIJD
05.04.22 | 1e ronde | Suzan Lamens | Astra Sharma | 6-4, 1-6, 6-4 | Bogota | Clay |
STATISTIEKEN
Suzan Lamens | Astra Sharma | |
1e Service % | 49/89 (55%) | 38/85 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/49 (65%) | 26/38 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/40 (35%) | 20/47 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 6/14 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/85 (46%) | 43/89 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/174 (49%) | 89/174 (51%) |
Dubbele fouten | 18 | 10 |
Aces | 2 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Suzan Lamens | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Suzan Lamens | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Suzan Lamens | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Suzan Lamens | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Suzan Lamens | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Suzan Lamens | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Suzan Lamens | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-5 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Suzan Lamens | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Suzan Lamens | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Astra Sharma | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Suzan Lamens | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Suzan Lamens | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Suzan Lamens vs. Astra Sharma - onderlinge wedstrijden
03.01.23 | 1e ronde | Astra Sharma | Suzan Lamens | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Canberra | Hard |
05.04.22 | 1e ronde | Suzan Lamens | Astra Sharma | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | Bogota | Clay |
Suzan Lamens form & Astra Sharma form
Suzan Lamens - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Astra Sharma - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisca Jorge | 6-73, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Hikaru Sato | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lea Ma | 6-71, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Joanna Garland | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jaimee Fourlis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Sara Errani | 0-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-72, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Stolmar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |