WEDSTRIJD
02.10.21 | Halve finale | Suzan Lamens | Maria Bondarenko | 6-3, 7-5 | W25 Pretoria | Hard |
STATISTIEKEN
Suzan Lamens | Maria Bondarenko | |
1e Service % | 37/68 (54%) | 39/64 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/37 (59%) | 22/39 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/31 (55%) | 8/25 (32%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/64 (53%) | 29/68 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Dubbele fouten | 8 | 5 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Suzan Lamens | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Suzan Lamens | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Suzan Lamens | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Suzan Lamens | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Suzan Lamens | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Suzan Lamens | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Suzan Lamens | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Suzan Lamens | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Suzan Lamens | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Suzan Lamens | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Suzan Lamens vs. Maria Bondarenko - onderlinge wedstrijden
10.03.22 | 3e ronde | Suzan Lamens | Maria Bondarenko | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Salinas | Hard |
02.10.21 | Halve finale | Suzan Lamens | Maria Bondarenko | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Pretoria | Hard |
Suzan Lamens form & Maria Bondarenko form
Suzan Lamens - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Maria Bondarenko - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordina Font | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Robin Anderson | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-75, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Laia Petretic | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 2-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
29.07.23 Finale | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Halve finale | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail |