WEDSTRIJD
05.02.21 | Kwartfinale | Suzan Lamens | Shiho Akita | 6-2, 6-3 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Suzan Lamens | Shiho Akita | |
1e Service % | 31/49 (63%) | 28/51 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/31 (65%) | 17/28 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/18 (44%) | 5/23 (22%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/51 (57%) | 21/49 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/100 (57%) | 43/100 (43%) |
Dubbele fouten | 4 | 8 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Suzan Lamens | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Suzan Lamens | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Suzan Lamens | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Suzan Lamens | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Suzan Lamens | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Suzan Lamens | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Suzan Lamens | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Suzan Lamens vs. Shiho Akita - onderlinge wedstrijden
05.02.21 | Kwartfinale | Suzan Lamens | Shiho Akita | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Suzan Lamens form & Shiho Akita form
Suzan Lamens - laatste wedstrijden
Oeiras - Clay | ||||
21.04.24 Finale | vs. Clara Tauson | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
13.04.24 | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.24 | vs. Mia Ristic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.24 | vs. Jelena Ostapenko | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.04.24 | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
31.03.24 Kwalif. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Julia Riera | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail |
Shiho Akita - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Gaia Parravicini | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Osaka - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Kwalif. | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ran Wakana | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuno Kitahara | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |