WEDSTRIJD
24.03.23 | Kwartfinale | Suzan Lamens | Valeriya Strakhova | 6-71, 6-2, 6-2 | W25 Mosquera | Clay |
STATISTIEKEN
Suzan Lamens | Valeriya Strakhova | |
1e Service % | 43/89 (48%) | 74/104 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/43 (51%) | 34/74 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/46 (43%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 11/23 (48%) | 7/13 (54%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 60/104 (58%) | 47/89 (53%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/193 (53%) | 91/193 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Suzan Lamens | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Suzan Lamens | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Suzan Lamens | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6 | ||
6-71 |
2 | ||
Suzan Lamens | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Suzan Lamens | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Suzan Lamens | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Suzan Lamens | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Suzan Lamens | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Suzan Lamens vs. Valeriya Strakhova - onderlinge wedstrijden
24.03.23 | Kwartfinale | Suzan Lamens | Valeriya Strakhova | 6-71, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Mosquera | Clay |
Suzan Lamens form & Valeriya Strakhova form
Suzan Lamens - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail |
Valeriya Strakhova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
25.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - scratch | wedstrijd detail |