WEDSTRIJD
11.03.20 | 1e ronde | Svenja Ochsner | Anastasia Kulikova | 1-6, 7-66, 6-2 | W25 Potchefstroom | Hard |
STATISTIEKEN
Svenja Ochsner | Anastasia Kulikova | |
1e Service % | 52/81 (64%) | 61/100 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/52 (67%) | 34/61 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/29 (41%) | 21/39 (54%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 5/7 (71%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/100 (45%) | 34/81 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/181 (51%) | 89/181 (49%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 2 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Svenja Ochsner | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Svenja Ochsner | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-4 | Anastasia Kulikova | |
0-0 | ||
Svenja Ochsner | 1-5 | |
1-6 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Svenja Ochsner | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Svenja Ochsner | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Svenja Ochsner | 3-2 | |
0-0, 15-30 | ||
3-3 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Svenja Ochsner | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
4-5 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
5-5 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Svenja Ochsner | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40 | ||
6-6 | Anastasia Kulikova | |
0-0 | ||
7-66 |
3 | ||
Svenja Ochsner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Svenja Ochsner | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Svenja Ochsner | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Svenja Ochsner | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Anastasia Kulikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Svenja Ochsner vs. Anastasia Kulikova - onderlinge wedstrijden
11.03.20 | 1e ronde | Svenja Ochsner | Anastasia Kulikova | 1-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Potchefstroom | Hard |
Svenja Ochsner form & Anastasia Kulikova form
Svenja Ochsner - laatste wedstrijden
W25 Telavi - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jonkoping - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finale | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.21 Halve finale | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.21 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.21 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |
Anastasia Kulikova - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Polina Leykina | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.24 Finale | vs. Hina Inoue | 2-6, 2-3, - Anastasia Kulikova - scratch | wedstrijd detail | |
06.04.24 Halve finale | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-78, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 7-5, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Diana Martynov | 1-6, 0-2, - Anastasia Kulikova - scratch | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | - Anastasia Kulikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |