WEDSTRIJD
06.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Svenja Ochsner | Rosa Vicens Mas | 3-6, 6-3, 10-6 | W25+H Figueira | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Svenja Ochsner vs. Rosa Vicens Mas - onderlinge wedstrijden
06.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Svenja Ochsner | Rosa Vicens Mas | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | W25+H Figueira | Hard |
Svenja Ochsner form & Rosa Vicens Mas form
Svenja Ochsner - laatste wedstrijden
W25 Telavi - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jonkoping - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finale | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.21 Halve finale | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.21 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.21 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |
Rosa Vicens Mas - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
24.06.23 Finale | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |