WEDSTRIJD
20.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Svetlana Samardzic | Margherita Marcon | 3-6, 6-4, 10-8 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Germany
22.06.04, 19 Jaar
22.06.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
02.10.05, 18 Jaar
02.10.05, 18 Jaar
Svetlana Samardzic vs. Margherita Marcon - onderlinge wedstrijden
20.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Svetlana Samardzic | Margherita Marcon | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Svetlana Samardzic form & Margherita Marcon form
Svetlana Samardzic - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Volkova | 5-3, Darya Volkova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Senic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 Kwalif. | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Sara Erenda | 6-74, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meta Marenk | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Augello | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Dunja Maric | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Mei Xu Wu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rama Bagaeen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Hawkshaw | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | - | wedstrijd detail | |
12.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Margherita Marcon - laatste wedstrijden
W15 Telde - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Conde | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
08.04.24 Kwalif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Dea Calugar | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Cherny | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 7-5, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Josefine Falster | 7-5, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lina Soussi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-5, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hania Abouelsaad | 6-73, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Tamara Kostic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-72, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Briana Szabo | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Ogno | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |