WEDSTRIJD
07.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Sylvie Zund | Gina Isabell Trautvetter | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
20.12.98, 25 Jaar
20.12.98, 25 Jaar
Sylvie Zund vs. Gina Isabell Trautvetter - onderlinge wedstrijden
07.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Sylvie Zund | Gina Isabell Trautvetter | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Sylvie Zund form & Gina Isabell Trautvetter form
Sylvie Zund - laatste wedstrijden
W25 Mogi - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
17.11.23 Halve finale | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 Kwartfinale | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
13.08.23 Kwalif. | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.06.23 2e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 1e ronde | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Gina Isabell Trautvetter - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Sophia Cacace Gismondi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Russiniello | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Bordas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zumra Balkan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Camilla Zanolini | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sem Hazes | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Kim | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eline Moors | 6-3, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Zlatarova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Setubal - Hard | ||||
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ryann Foster | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rimi So | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Guimaraes - Hard | ||||
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Moreno Arias | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Chavatipon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Manacor - Clay | ||||
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Harvison | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |