WEDSTRIJD
23.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Tabatha Suarez | Annika Kannan | 6-4, 6-4 | W15 Las | Clay |
STATISTIEKEN
Spain
11.09.05, 18 Jaar
11.09.05, 18 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
01.07.01, 22 Jaar
01.07.01, 22 Jaar
Tabatha Suarez vs. Annika Kannan - onderlinge wedstrijden
23.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Tabatha Suarez | Annika Kannan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Las | Clay |
Tabatha Suarez form & Annika Kannan form
Tabatha Suarez - laatste wedstrijden
W15 Castellon - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Lozano (ESP) | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Liebkind | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Annika Kannan - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.24 Kwalif. | vs. Mirjana Jovanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marianna Vallova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-3, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Min Liu | 4-6, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Mila Masic | 7-5, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Maria Glaser | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 0-6, 6-3, 10-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ceylin Ipek | Ceylin Ipek - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Turan | 6-71, - Annika Kannan - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 6-3, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Vasilisa Borisova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 0-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 1-6, - Annika Kannan - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Saveljic | 6-4, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kundali Majgaine | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail |