WEDSTRIJD
13.12.16 | 1e ronde | Tadeja Majeric | Rebecca Sramkova | 0-6, 7-67, 7-5 | Dubai | Hard |
STATISTIEKEN
Tadeja Majeric | Rebecca Sramkova | |
1e Service % | 85/121 (70%) | 55/103 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/85 (53%) | 35/55 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/36 (44%) | 20/48 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 8/21 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/103 (47%) | 60/121 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 109/224 (49%) | 115/224 (51%) |
Dubbele fouten | 6 | 10 |
Aces | 3 | 8 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tadeja Majeric vs. Rebecca Sramkova - onderlinge wedstrijden
13.12.16 | 1e ronde | Tadeja Majeric | Rebecca Sramkova | 0-6, 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | Dubai | Hard |
Tadeja Majeric form & Rebecca Sramkova form
Tadeja Majeric - laatste wedstrijden
Banja Luka - Clay | ||||
06.06.18 1e ronde | vs. Milana Spremo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
24.10.17 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, - Tadeja Majeric - scratch | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
19.10.17 Kwartfinale | vs. Estelle Cascino | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.17 2e ronde | vs. Valeria Bhunu | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.17 1e ronde | vs. Angel Macleod | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
10.10.17 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
14.12.16 2e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.16 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 0-6, 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
10.11.16 Kwartfinale | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.11.16 2e ronde | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.16 1e ronde | vs. Veronika Kapshay | 7-61, 7-64 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
22.10.16 Finale | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.16 Halve finale | vs. Julia Terziyska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.16 Kwartfinale | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.16 2e ronde | vs. Akilah James | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.10.16 1e ronde | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
15.10.16 Finale | vs. Conny Perrin | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.16 Halve finale | vs. Deniz Khazaniuk | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.16 Kwartfinale | vs. Fatma Al Nabhani | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.10.16 2e ronde | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.16 1e ronde | vs. Valeria Bhunu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Podgorica - Clay | ||||
24.09.16 Halve finale | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.16 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.09.16 2e ronde | vs. Lenka Jurikova | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.09.16 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
21.07.16 2e ronde | vs. Elyne Boeykens | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.07.16 1e ronde | vs. Olga Ianchuk | 7-69, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bursa - Clay | ||||
14.07.16 2e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.07.16 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Rebecca Sramkova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-74, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Heather Watson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 2-0, Natalija Stevanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-3, - Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Jana Fett | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-62, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |