WEDSTRIJD
18.08.20 | 1e ronde | Tamara Barad Itzhaki | Yarden Akler | 4-3, - scratch | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
3-2 | Yarden Akler | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Tamara Barad Itzhaki | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
4-3 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- scratch |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
22.04.99, 24 Jaar
22.04.99, 24 Jaar
Tamara Barad Itzhaki vs. Yarden Akler - onderlinge wedstrijden
18.08.20 | 1e ronde | Tamara Barad Itzhaki | Yarden Akler | 4-3, Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
01.06.15 | Kwalif. | Tamara Barad Itzhaki | Yarden Akler | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Tel Aviv | Hard |
Tamara Barad Itzhaki form & Yarden Akler form
Tamara Barad Itzhaki - laatste wedstrijden
W15 Champaign - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Stefani Webb | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Mansi Vadyala | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Mary Boyce Deatherage | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Kondos | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Chloe Noel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Edda Mamedova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Macon - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Katie Volynets | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Alana Smith | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Ania Hertel | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shanetta Wilkins | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 Kwalif. | vs. Shachf Lieberman | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aya Bychenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Karin Altori | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Noa Major | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Liebkind | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Shachf Lieberman | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eden Mayorkes | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Rachel Gailis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
15.10.21 Kwartfinale | vs. Annabelle Xu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Liga Dekmeijere | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Yarden Akler - laatste wedstrijden
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Kwalif. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
09.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 Kwalif. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
18.08.20 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |